Cestovní pojištění

Rádi vám poradíme

Zákaznický servis

Zavoláme Vám zpět

Tel: +420 222 100 200
info@online-pojisteni.cz
Po–Pá 8:30 - 19:00
So–Ne 10:00 - 18:00

Zavoláme vám zdarma zpět!

Těšíte se na zimní radovánky, bez kterých si zimu nedokážete představit? Jistě byste neměli zapomenout na cestovní pojištění, které pokryje léčebné výlohy, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a zavazadel.

Před dovolenou, ať zimní či letní, si ujasněte, co je pro Vaše cestovní pojištění bezpodmínečné. V úvahu berte cílovou destinaci, plánované aktivity a všechny zúčastněné. V případě cesty za účelem neobvyklých sportovních aktivit je možné připojisti provozovaný sport, a to v kategoriích rizikových a extrémních sportů. Mimo to je v nabídce pojišťoven možné zvolit také další řadu významných připojištění, např. připojištění zavazadel, jenž v mnoha ohledech pokrývá nejen vaše zavazadla s osobními věcmi, ale také sportovní vybavení. Oblíbené je rovněž připojištění odpovědnosti, které se již mnoha lidem vyplatilo, či úrazové připojištění nebo pojištění storno zájezdu.

Co je o cestovním pojištění dále dobré vědět?

  • vždy je dobré znát pojistné podmínky a vědět, co máte k cestovnímu pojištění připojištěno, aby bylo možné uplatňovat náhradu škody u dané pojišťovny
  • v případě pojistné události je nutné kontaktovat asistenční službu. Mějte proto asistenční kartu stále u sebe. Dotazování budete na číslo Vaší pojistné smlouvy (je součástí asistenční karty), rodné číslo pojištěnce, stručný popis pojistné události a místa, kde se právě nacházíte)
  • Váš Evropský průkaz zdravotního pojištění není náhradou cestovního pojištění – zajistí Vám nezbytné lékařské ošetření, ale nekryje takové limity pojištění jako pojištění cestovní.
  • pokud plánujete návštěvu exotické oblasti, informujte se na nutná či doporučená očkování
  • pojistné plnění může být kráceno, pokud byly úraz nebo škoda způsobeny pod vlivem alkoholu nebo omamných látek