Nejlevnější povinné ručení online

Rádi vám poradíme

Zákaznický servis

Zavoláme Vám zpět

Tel: +420 222 100 200
info@online-pojisteni.cz
Po–Pá 8:30 - 19:00
So–Ne 10:00 - 18:00

Zavoláme vám zdarma zpět!

Pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla patří, stejně jako havarijní pojištění, mezi pojištění, které je možné sjednat přes internet. Nejlevnější povinné ručení lze uzavřít přímo na webových stránkách příslušné pojišťovny nebo je možné využít služeb online porovnávačů. Výhodou takto uzavřeného pojištění je jednoznačně úspora času, ušetřené peníze a také jasné a přehledné porovnání cen pojišťoven.

Porovnávače povinného ručení navíc poskytují slevu za online sjednání, kterou můžete sloučit se slevou za svůj bezeškodný průběh, tedy bonus. Samozřejmostí je sleva za sjednání komplexního pojištění, tedy povinného a havarijního pojištění v jednom.

Stejně jako při sjednání pojištění na kamenné pobočce pojišťovny si v porovnávači povinného ručení můžete volit kritéria povinného ručení dle vlastní libosti (limity pojistného krytí povinného ručení, druhy připojištění a jejich limity krytí, apod.).

Nejnižší cena však není mnohdy zásadní. I to nejlevnější povinné ručení může obsahovat spoluúčast, či nižší limit pojistného krytí. Je nutné se vždy dotázat nebo si zjistit přesný obsah povinného ručení.

Díky našemu porovnávači cen povinného ručení tedy ušetříte jak peníze, tak čas.