Pojištění online

Rádi vám poradíme

Zákaznický servis

Zavoláme Vám zpět

Tel: +420 222 100 200
info@online-pojisteni.cz
Po–Pá 8:30 - 19:00
So–Ne 10:00 - 18:00

Zavoláme vám zdarma zpět!

Neztrácejte čas sjednáváním pojištění na pobočkách pojišťoven, kde za pojištění utratíte zbytečně mnoho peněz. Pojištění si můžete sjednat z pohodlí Vašeho domova, a to 24 hodin denně, 365 dní v roce. Ušetřený čas můžete věnovat své rodině či přátelům. Slevy při sjednání pojištění online na stránkách samotných pojišťoven se pohybují od 5 do 10%, což je příjemná úspora, avšak pokud chcete při sjednávání pojištění opravdu ušetřit, je pro vás tím správným místem jednoznačně online porovnávač.

Na porovnávačích pojištění jsou Vám k dispozici přehledná srovnání ceny a kvality jednotlivých produktů. A navíc nemusíte být expertem ani znalcem sjednávání pojištění, abyste si vybral (a) pro Vás to nejvhodnější.

Po objednání pojištění, které nezabere víc času než je nutné, vám jsou obratem do Vaší emailové schránky doručeny dokumenty, které si stačí pouze vytisknout. Stejné dokumenty Vám jsou rovněž  doručeny poštou ještě před zaplacením pojistného. Tak máte možnost si je v klidu přečíst a následně se rozhodnout, zda si pojištění ponecháte či zvolíte jiné. Sjednat si pojištění je možné i počínaje dnešním dnem,  což je pro mnohé lidi, v dnešní uspěchané době, velkou výhodou.

Za kladné a neomezující je považována také široká nabídka možností plateb, jenž je klientům k dispozici. Pokud neradi zadáváte bankovní převody, zaplaťte kartou online nebo na pobočce České pošty či Sazky.
Online srovnávače nabízejí široký výběr pojištění, např. cestovní pojištění, povinné ručení a havarijní pojištění. V poslední době je mezi velice oblíbené zařazeno  pojištění domácnosti.

Pokud si nejste výběrem jisti, nebo si chcete informace ověřit či doplnit, je vám k dispozici specialista na telefonu, jenž je připraven vám problematiku pojištění objasnit, pomoci s konkrétním dotazem či samotným sjednáním.