Rádi vám poradíme

Zákaznický servis

Zavoláme Vám zpět

Tel: +420 222 100 200
info@online-pojisteni.cz
Po–Pá 8:30 - 19:00
So–Ne 10:00 - 18:00

Zavoláme vám zdarma zpět!

Partneři

Logo - AXA Logo - Allianz
Logo - ČPP Logo - ČSOB
Logo - Hasičská vzájemná pojišťovna Logo - Servisní pojišťovna
Logo - Slavia Logo - Direct
Logo - Kooperativa

Direct pojišťovna a.s.

Sídlo společnosti:
Nové sady 996/25
602 00 Brno
Tel: +420 221 221 221
e-mail: info@direct.cz
web: www.direct.cz

Od 15. června 2015 se Triglav pojišťovna mění na DIRECT pojišťovnu

DIRECT představuje pojišťovnu, která vznikla a vyvíjí se, protože jsme přesvědčeni, že věci v pojišťovnictví mohou fungovat i lépe. Protože věříme, že to jde i jinak.

DIRECT je pojišťovnou pro lidi v tom nejlepším slova smyslu: nebudeme na vás mluvit složitým jazykem a schovávat se za skryté háčky, hvězdičky a nenápadné poznámky malým písmem. U nás se můžete spolehnout, že vždy budeme hledat a nabízet jednoduchá a spolehlivá řešení tak, abychom dostáli tomu, proč tady jsme – pomohli v situaci, když se stane „průšvih“.

Triglav pojišťovna postoupila do finále v soutěži Hospodářských novin NEJLEPŠÍ POJIŠŤOVNA 2010.
V druhém ročníku výročních cen HN postoupilo deset pojišťoven hodnocených v oblasti neživotního pojištění. O vybraných pojišťovnách, které postupují do finále, rozhoduje jejich přístup k zákazníkům. V rámci hodnocení je proto sledována výše pojistného, šíře nabídky produktů a služeb, dostupnost a komunikace s klienty.
Ve druhém kole byly posouzeny hospodářské výsledky pojišťovacích domů a přínos zisku pro akcionáře. Na konečném vyhodnocení se podílí pojišťovací služby s produkty a hospodářské výsledky pojišťoven stejnou měrou.