Povinné ručení porovnání

Rádi vám poradíme

Zákaznický servis

Zavoláme Vám zpět

Tel: +420 222 100 200
info@online-pojisteni.cz
Po–Pá 8:30 - 19:00
So–Ne 10:00 - 18:00

Zavoláme vám zdarma zpět!

Jistě minimálně jednou ročně nacházíte ve schránce poštovní poukázku, kterou je nutné zaplatit, abyste mohli dále provozovat svá vozidla v souladu se zákonem. Ale je částka, kterou za své povinné ručení platíte, skutečně nejnižší možná? Je reálné získat povinné ručení levněji?

Na trhu je 12 pojišťoven, které nabízejí povinné ručení a také spousta dalších pojišťoven, které pojištění odpovědnosti z provozu vozidla neposkytují. Se zdlouhavým vyhledáváním a následným porovnáním pojišťoven je však nadobro konec. Porovnání povinného ručení je určeno všem řidičům, kterým záleží na tom, kolik za zákonné pojištění svého vozidla zaplatí.

Porovnání povinného ručení nabízí spoustu výhod, mezi které je jednoznačně zařaditelná aktualita nejvýhodnějších nabídek pojišťoven a absolutní minimum času. Výjimečné ceny zde nejsou ničím zvláštním. Představte si, že během pěti minut máte přehled o celém trhu a nemusíte pro to obíhat jednotlivé pobočky pojišťoven.

Další výhodou je kompletní servis na jednom místě. I vy se můžete při sjednávání povinného ručení setkat s nesrovnalostmi, se kterými si nemusíte vědět rady. K dispozici je vám bezplatné poradenství pojišťovacích makléřů a agentů.

Porovnání povinného ručení online je vám navíc k dispozici 365 dní v roce, 24 hodin denně, samozřejmostí je sjednání pojištění s platností ještě dnes. Po sjednání povinného ručení obdržíte obratem veškeré dokumenty e-mailem. Do tří dnů obdržíte originály dokumentů fyzicky poštou. Ani s platbou se trápit nemusíte, vzhledem k široké nabídce platebních možností nezáleží na tom, zda zvolíte platbu internetovým bankovnictvím poté, co si přečtete pojistné podmínky, nebo zaplatíte online vaší platební kartou ihned po sjednání pojištění.