Ušetřete za pojištění

Rádi vám poradíme

Zákaznický servis

Zavoláme Vám zpět

Tel: +420 222 100 200
info@online-pojisteni.cz
Po–Pá 8:30 - 19:00
So–Ne 10:00 - 18:00

Zavoláme vám zdarma zpět!

Počet zájemců o povinné ručení stále roste a řidiči platí stále více peněz za zákonné pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Důvodů může být několik.

Za hlavní považujeme ten, že mnoho lidí internetové online srovnávače vůbec nezná nebo jim příliš nedůvěřuje. Přitom právě zde je k dispozici kompletní přehled o cenách povinného ručení, jehož sazby se mění i několikrát do roka. K nižší ceně povinného ručení může pomoci i bonus, neboli bezeškodný průběh pojistníka. Díky slevě za bezeškodný průběh lze cenu povinného ručení snížit až o polovinu stanovené částky.

Úroveň bonusu se vypočítá jakou součet celých měsíců, za které byl pojistník pojištěn u některé z pojišťoven. Opakem bonusu je malus. Za každou pojistnou událost je pojistníkovi odečteno 24 až 36 bezeškodných měsíců, dle podmínek pojišťovny. Historie každého pojistníka je dohledatelná od 1. 1. 2000 v centrálním registru České kanceláře pojistitelů (ČKP).

Díky bonusu je možné snížit cenu také u havarijního pojištění, kde je ovšem nutné bezeškodný průběh dokládat písemně, a to vzhledem k absenci registru pro evidenci bonusového průběhu.

Využijte funkcí našeho online srovnání cen povinného ručení. Ušetříte čas strávený návštěvami pojišťoven, hledáním informací na internetu a zároveň si zajistíte výhodnější cenu i podmínky povinného ručení.